Autoryzowany przedstawiciel i serwis

Autoklawy Melag

Jesteśmy Polską firmą z dwudziestoletnią tradycją. Długie lata doświadczenia pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera w branży. Zarówno nasz sprzęt, jak i świadczone usługi zyskały sobie szerokie uznanie wśród klientów. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie najnowocześniejsze rozwiązania, które przyczyniają się do ciągłego wzrostu jakości świadczonych przez nas usług. Jako profesjonaliści staramy się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na rynku, po to aby móc jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom.

Wśród oferowanych przez nas produktów odnajdą Państwo specjalistyczne autoklawy parowe Melag, myjnie dezynfektory, demineralizatory destylatory, zgrzewarki i rejestratory cykli firmy Melag, unity stomatologiczne firmy Planmeca oraz aparaty RTG punktowe, panoramiczne i radiowizjografia firmy Planmeca. Ponadto chcąc zapewnić naszym klientom usługi o charakterze kompleksowym, jako jedni z niewielu przedsiębiorstw zajmujemy się także obsługą i doradztwem technicznym oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jeżeli jest coś, w czym jesteśmy niezastąpieni to z pewnością jest to serwis Melag i ceny które z pewnością nikogo nie przytłoczą.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszymi produktami i serwisem do dokładnego zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyczerpująco przybliżyć Państwu nasze produkty oraz wyjaśnić zakres świadczonych usług. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie zadane im pytania oraz przedstawią naszą ofertę. Ponadto posłużą swoją radą i doświadczeniem, zwracając Państwu uwagę na czym trzeba się skupić podejmując decyzję o zakupie tego typu sprzętu.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0