Projektowanie i wizualizacja 3D

Nasze projekty, powstają na podstawie dostarczonych przez Klientów planów, szkiców poglądowych, zdjęć i projektów. Uwzględniają one wszystkie detale i szczegóły urządzeń, które są kluczowe dla całej aranżacji i tworzą jej klimat. Jesteśmy przekonani, że możliwość zaprezentowania trójwymiarowej symulacji pozwoli Państwu nie tylko na chwilę znaleźć się w zupełnie nowej przestrzeni własnej praktyki, ale również przekona co do efektywności i estetyki proponowanych przez nas rozwiązań.

Przed podjęciem prac konsultujemy ważne szczegóły związane np. z kolorystyką, miejscem przyłączy mediów w pomieszczeniu itd. Dzięki zebranym informacjom możemy stworzyć realistycznie wyglądające i praktyczne w użytkowaniu modele pomieszczeń, na podstawie których można sobie dokładnie wyobrazić jak będzie wyglądało miejsce, mające się dopiero zapełnić meblami.
Podczas prac nad projektem i wizaulizacją: sterylizacji gabinetowej lub punktu sterylizacji uwzględniamy wszystkie warunki i wymogi, według zachowania prawidłowego ciągu technologicznego procesu dekontaminacji, który składa się ze stefy brudnej, czystej i sterylnej oraz wielu innych czynników.

W galeri obok porówanie projektu i wizualizacji (po lewej stronie zdjęcia) z efektem końcowym (po prawej stronie zdjęcia).

Więcej informacji na temat projektu i wizualizacji pod nr. tel. 74 853 57 61

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0